KURUMSAL

Gizlilik Politikası

 1. Bu site, Nural Oto Kiralama Turizm ve Ticaret LTD ŞTİ tarafından işletilmektedir. Bu siteyi kullanmadan önce, lütfen kullanım koşullarını gözden geçiriniz. Bu siteyi kullanmanız, kullanım koşullarını kabul ettiğiniz anlamına gelmektedir.
 2. Nural Oto Kiralama Turizm ve Ticaret LTD ŞTİ, Site’ye girilmesi, Site’deki verilerin, uygulamaların, vs kullanılmasına ilişkin doğabilecek doğrudan veya dolaylı hiçbir zarardan sorumlu değildir.
 3. Nural Oto Kiralama Turizm ve Ticaret LTD ŞTİ, Site’nin doğru ve güncel bilgi içermesi için gerekli çalışmaları yapmakla beraber tüm içeriğin doğru ve eksiksiz olduğunu garanti etmez. Dolayısıyla kullanıcılar Site’deki verileri herhangi bir sebeple referans göstermemelidir.
 4. Site’de bulunan veriler Nural Oto Kiralama Turizm ve Ticaret LTD ŞTİ yazılı onayı olmadan kopyalanamaz, dağıtılamaz, çoğaltılamaz, değiştirilemez, yayınlanamaz veya başka bir şekilde kullanılamaz.
 5. Nural Oto Kiralama Turizm ve Ticaret LTD ŞTİ, Site’de mevcut her türlü içerik, hizmet, ürün ve “Kullanım Şartları”nı önceden bildirimde bulunmaksızın değiştirme, güncelleme, siteyi yeniden düzenleme veya yayını geçici ya da sürekli olarak durdurma hakkına sahiptir. Nural Oto Kiralama Turizm ve Ticaret LTD ŞTİ, Site’ye erişimin kesintiye uğramasından, Site’nin geçici ya da sürekli olarak kapatılmasından doğacak zararlardan sorumlu değildir.
 6. Bu sitede yapılan rezervasyonlar araç temini için bir anlaşma niteliği taşımamaktadır.Anlaşma kiralama esnasında yapılmaktadır ve kiralamanın yapıldığı ülkenin yasalarına göre düzenlenmektedir.
 7. Sahte veya hileli rezervasyon yapılmamalıdır.
 8. Bu internet sitesi başka internet sitelerine referans veya bağlantı içerebilir. Borlease Otomotiv A.Ş. , bu sitelerdeki içeriklerden ve bu sitelerin içerebileceği diğer bağlantılardan sorumlu değildir.
 9. Nural Oto Kiralama Turizm ve Ticaret LTD ŞTİ, Site kullanıcısı tarafından sitedeki kayıt formuna girilen veya daha sonra güncellenen ev/iş adresi, e-posta adresi, sabit veya mobil telefon hatları üzerinden mektup, e-posta, SMS, telefon araması gibi yollarla kullanıcıya ulaşarak reklam veya pazarlama kampanyalarıyla alakalı bilgilendirme ya da anket çalışması gibi amaçlarla iletişime geçme hakkına sahiptir. İşbu sözleşmeyle Nural Oto Kiralama Turizm ve Ticaret LTD ŞTİ  kendisiyle iletişime geçme hakkı tanımış olan site kullanıcısı, dilediği zaman Nural Oto Kiralama Turizm ve Ticaret LTD ŞTİ ’ye yazılı bildirimde bulunmak kaydıyla bu izni sonlandırma hakkına sahiptir.
 10. İş bu web sitesini yalnızca, Türkiye Cumhuriyeti veya web sitesine girdiğiniz ülkede yürürlükte olan kanun ve düzenlemelere uygun düşen amaçlarla ve sitenin kullanım kurallarına sadık kalmak koşuluyla kullanabilirsiniz.
 11. E-mail kaybolma, bozulma gibi nedenler ötürü İnternet üzerinden gönderilen mesajların güvenirliği tamamen garanti edilmemektedir. Bu nedenlerden dolayı eposta olarak gönderilen herhangi bir mesajın doğruluğu konusunda bizden size gönderilmiş ya da sizden bize gönderilmiş olsun sorumluluk kabul edilmemektedir.
 12. Bu websitesini kullanırken bize iletmiş olduğunuz tüm kişisel bilgiler Gizlilik Politikamız’a uygun olarak kullanılacaktır.
 13. Websitesi üzerinden size sunulan bilgilerin her zaman için kesintisiz ya da hatasız olacağı ya da site vasıtasıyla sunulan sayfaların içerdikleri veri, yazılım ve diğer elektronik materyallerin virüs, trojan ve diğer benzeri bileşenlerden arınmış olacağı garanti edilmemektedir.
 14. Bu sitede yer alan bilgi, hizmet ve verilere ilişkin tüm sorumluluklardan kanunların müsadesi çerçevesinde feragat edilir. Bu bilgi, hizmet ve veriler mevcut veya temin edilebildikleri durumları ile sitede yer aldıklarından, site sahibine herhangi bir sorumluluk yüklemez.
 15. İş bu kullanım kuralları, bu sitenin kullanımı ile ilgili olarak bizimle yapmış olduğunuz anlaşmanın kurallarını içerir. Bundan başka yazılı ya da sözlü hiçbir beyan gözönüne alınmayacaktır. Bu web sitesinin kullanımı, bu siteden yüklenen herhangi bir veri ve bu kullanım kuralları ile ilgili her işlem Türkiye Cumhuriyeti kanunlarına göre işlem görecek ve yorumlanacaktır.
 16. İşbu internet sitesinde yer alan içerikler, sayfalar, sistemler, ve materyaller başka bir internet sitesinde izinsiz olarak kopyalanamaz, dağıtılamaz ve kullanılamaz.
 17. Nural Oto Kiralama Turizm ve Ticaret LTD ŞTİ'nin burada belirtilmeyen tüm hakları saklıdır.

 

Gizlilik Politikası

Sitenin bazı bölümlerinde sizden TC kimlik nosu, telefon, adres gibi kişisel bilgileriniz istenmektedir. Rezervasyon bilgilerinizin doğruluğunun teyit edilebilmesi ve gerektiğinde size ulaşabilmemiz açısından önem taşıyan bu bilgileri gerekli şekilde kayıt altına alıyoruz. Bilgilerinizin internet üzerinden bir başkası tarafından izlenmemesi için Secure Socket Layer ( SSL ) adı verilen şifreleme teknolojisi kullanılıyor. Gizlilik politikamız gereği kişisel bilgileriniz en yüksek derecede şirketimizce koruma altında tutulmakta ve amacı dışında kullanılmamaktadır. Yasaların bizi zorunlu kıldığı hallerde, açılan veya açılacak olan yasal soruşturmalar sebebiyle, yasal haklarımızı korumak amacıyla kişisel bilgilerinizi yetkili mercilerle paylaşabiliriz.

Şirketimiz , “Gizlilik Politikamızda ” değişiklik yapma hakkını saklı tutar. Bu ilkelerinin maddelerinde bir değişiklik yapılması durumunda, söz konusu düzenleme burada görünecektir. Gizlilik ilkesinde yapılan herhangi bir değişiklikten sonra bu siteyi kullanmanız söz konusu değişikliği kabul ettiğiniz anlamına geleceği için, bu sayfayı düzenli aralıklarla kontrol etmenizi öneririz.